MATPOL- BREWCZUK OGRODZENIA


Idź do treści

ogrodzenia panelowe

Oferta

Ogrodzenie panelowe przetłaczane

Panele przetłaczane zgrzewane są z drutów pionowych i poziomych o średnicy 4 mm lub 5 mm w formę kraty o oczkach 50x200 mm. Cechą charakterystyczną tego typu paneli są wzdłużne przetłoczenia, które znacząco zwiększają sztywność ogrodzenia oraz podnoszą jego walory estetyczne. Liczba przetłoczeń, jaką posiadają panele, jest odpowiednio dobrana do ich wysokości w celu zachowania właściwej stabilności i sztywności. Panele przetłaczane występują w gamie wysokości 1030 - 2230 mm. Szerokość paneli jest stała i wynosi 2500 mm.


Słupki wykonane są z kształtownika prostokątnego 60x40x2 mm, zamkniętego od góry systemową zaślepką z tworzywa sztucznego. Wysokość słupków dostosowana jest do wymiarów poszczególnych paneli. Rozstaw osiowy słupków w ogrodzeniu panelowym wynosi 2590 mm. Słupki w standardowej wersji przeznaczone są do zabetonowania w ziemi.

Na zamówienie przygotowujemy na żądany wymiar słupki w specjalnych wersjach:


-ze stopami stalowymi (do montażu do twardego podłoża lub cokołu)
-z wysięgnikami pod drut kolczasty (po jednej lub po obu stronach ogrodzenia)
-o wzmocnionej konstrukcji (do ogrodzeń o nietypowych, dużych wysokościach)

Ogrodzenia panelowe proste

Panele Proste zgrzewane są z podwójnych drutów poziomych Panele Proste zgrzewane są z podwójnych drutów poziomych o średnicy 6+6 mm lub o średnicy 8+8 mm i pojedynczych pionowych o średnicy 5 lub 6 mm w rozstawie 50x200 mm. Zastosowanie w Panelu Prostym podwójnych, grubych drutów poziomych pozwala uzyskać niezwykle dużą wytrzymałość i sztywność ogrodzenia, niedostępną dla ogrodzeń bazujących na panelach wykonanych wyłącznie z pojedynczych i cieńszych drutów. Panele Proste występują w gamie wysokości od 1030 mm do 2230 mm. Szerokość każdego panela jest stała i wynosi 2500 mm.
Panele Proste po jednej stronie posiadają ostre zakończenie w postaci drutów pionowych o długości 30 mm. W zależności od potrzeb i wymagań bezpieczeństwa panele można zainstalować tak, aby ostre zakończenie było na górze lub na dole ogrodzenia. Ochrona antykorozyjna: cynkowanie ogniowe lub cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe.


Słupki ogrodzeniowe standardowo betonowane są w ziemi lub – w specjalnej wersji ogrodzenia na stopach – przykręca się je kotwami rozporowymi do twardego podłoża (np. podłoże betonowe, cokół). Panele mocowane są pomiędzy słupkami za pomocą obejm montażowych. Ogrodzenie panelowe może być wykonane na podmurówce prefabrykowanej lub tradycyjnie wylewanej na określony przez Klienta wymiar.

Słupki wykonane są z kształtownika prostokątnego 60x40x2 mm, zamkniętego od góry systemowym daszkiem z mrozoodpornego tworzywa sztucznego. Wysokości słupków dostosowane są do wymiarów poszczególnych paneli. Rozstaw osiowy słupków w ogrodzeniu panelowym wynosi 2590 mm. Słupki w standardowej wersji przeznaczone są do zabetonowania w ziemi. Ochrona antykorozyjna: cynkowanie ogniowe lub cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe.

Obejmy montażowe służą do połączenia paneli ze słupkami ogrodzeniowymi. Wyróżnia się dwa typy obejm: początkowe i przelotowe – odpowiednio zakładane na słupki skrajne i pośrednie. Obejmy skręcane są za pomocą ocynkowanych śrub i nakrętek M8. Istnieje możliwość zastosowania do obejm nakrętek samozrywalnych, które uniemożliwiają zdemontowanie ogrodzenia. Liczba obejm zakładanych na słupki zależna jest od danej wysokości ogrodzenia. Ochrona antykorozyjna: cynkowanie lub cynkowanie i malowanie proszkowe.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego